حالا نزدیک به ۶ سال است که وبلاگ نوشته‌ام. ابتدا در بلاگفا و بعدا همین‌جا، بعد بلاگ‌اسپات و بعد هم مستقلا روی یک دامین و فضای شخصی. هیچ زمان وبلاگ‌های‌م را حذف نکرده‌ام - اگر زیاد نخواهم دروغ را وارد ماجرا کنم، چرا، یک‌بار حذف کردم. همین چند دقیقه پیش - و جز بلاگفا و وبلاگ سابق‌ام در بیان، در همه‌ی آن‌ها نوشتن را ادامه داده‌ام.

در بلاگ‌اسپات معمولا زمان‌هایی می‌نویسم که حال خوبی ندارم؛ در عوض در وبلاگ شخصی‌ام از یافته‌ها و دانسته‌های‌م می‌نویسم. چیزهایی که فکر می‌کنم می‌تواند باعث شود آدم‌ها کارهای‌شان را بهینه‌تر و سریع‌تر انجام دهند.

پس این‌جا را برای چه می‌خواهی؟ برای تلفیق. من فکر می‌کنم اگر حقیقتی وجود داشته باشد، در جای جای دنیا پخش شده. در فیزیک و شیمی و ریاضی. زیر آب و روی کوه؛ در متروهای پاریس و سیگار فروشی‌های تهران.

من این‌جا از تکه‌های مختلف پازل می‌نویسم. چیزهایی متفاوتی که فکر می‌کنم می‌توانند در آینده به‌هم مربوط باشند.

اما؛

همه‌ی این کارها را ناامیدانه انجام می‌دهم. بدون انتظار برای یافتن. نام وبلاگ به همین دلیل انتخاب شده است. این‌جا محل ثبت تلاش‌هایی‌ست نافرجام و بدون نتیجه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران 1420 - آرزوهای دست یافتنی سیمرغ پلاس Deborah طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل ساعت مچی دیجیتال فيلترپرس صافي سازان صفا طراحی سایت، سئو، طراحی فروشگاه اینترنتی سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران \ پیش فروش های منطقه 22 انشا بیست best-sites